ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Συνάδελφοι,

Η Εφορευτική Επιτροπή που συνήλθε στις 29-1-2013 ημέρα Τρίτη στα γραφεία  της ΠΕΥ – Ο.Α.Ε.Δ., διαπίστωσε ότι, μέχρι την προβλεπόμενη από την με αριθμ. 343/18-1-2013 ανακοίνωσή της, υπέβαλαν υποψηφιότητα οι παρακάτω συνδυασμοί:

  1. «ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»
  2. «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ο.Α.Ε.Δ.» (ΔΑΚΕ Ο.Α.Ε.Δ.)
  3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Ο.Α.Ε.Δ.» (Π.Α.Σ.Κ.Υ. Ο.Α.Ε.Δ.)
  4. ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΟΑΕΔ
  5. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΣΗ                                

Τα αναλυτικά ψηφοδέλτια των συνδυασμών που μετέχουν στις αρχαιρεσίες την 1-2-2013 είναι τα εξής:

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Δ.Σ. ΚΑΙ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

1.«ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ -ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΓΙΑ ΤΟ   ΔΣ ΤΗΣ  ΠΕΥ ΟΑΕΔ

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 

2. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΧΙΜΗΔΗ

4. ΔΟΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

5. ΖΟΥΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7. ΣΙΟΥΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 8. ΣΧΙΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 1. ΜΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

 

2.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ο.Α.Ε.Δ  (ΔΑΚΕ)

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΓΙΑ ΤΟ   ΔΣ ΤΗΣ  ΠΕΥ ΟΑΕΔ

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΗΛΙΑ
  2. ΓΚΛΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ του   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ   του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΑΛΛΑΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  7. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΕΓΚΥ)  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΟΥΡΟΥΓΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   του  ΠΕΡΙΚΛΗ

10. ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

13. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΑΝΝΑ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

14. ΡΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  1. 15.  ΧΑΛΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΤΖΑΝΕΤΟΥ

ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 1. ΓΚΟΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

3.ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Ο.Α.Ε.Δ. (ΠΑΣΚΥ)

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΓΙΑ ΤΟ   ΔΣ ΤΗΣ  ΠΕΥ ΟΑΕΔ

 1. ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 3. ΒΕΤΤΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 4. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 5. ΛΑΜΨΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 6. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 7. ΤΑΣΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 8. ΦΑΚΙΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

4.«ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΟΑΕΔ»

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΓΙΑ ΤΟ   ΔΣ ΤΗΣ  ΠΕΥ ΟΑΕΔ

 1. ΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

 2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ

 3. ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΙΩΑΝΝΟΥ

 4. ΔΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΘΩΜΑ

 5. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ  του  ΣΠΥΡΟΥ

 7. ΠΕΡΡΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 8. ΣΠΥΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 9. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10.ΤΑΡΛΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11.ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  2. ΚΙΑΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5.«ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΣΗ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ ΤΗΣ ΠΕΥ ΟΑΕΔ

 

  1. ΑΝΑΓΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΒΑΛΒΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  5. ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ  του   ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ –ΝΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΛΑΤΣΗ ΧΑΙΔΩ (ΧΑΙΝΤΗ) του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
  9. ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
  10. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  11. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  12. ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΚΑΛΟΠΙΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
  14. ΜΥΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Ο.Α.Ε.Δ.

 

 

1.«ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ -ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΑΕΔ

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 

2. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΧΙΜΗΔΗ

4. ΔΟΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

5. ΖΟΥΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7. ΜΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

8. ΣΙΟΥΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 9. ΣΧΙΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

2.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ο.Α.Ε.Δ  (ΔΑΚΕ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΑΕΔ

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΗΛΙΑ
  2. ΓΚΛΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ του   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ   του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΑΛΛΑΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  7. ΚΑΛΟΦΩΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΕΓΚΥ)  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΚΟΥΡΟΥΓΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   του  ΠΕΡΙΚΛΗ

11. ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

14. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΑΝΝΑ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15. ΡΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  1. 16.  ΧΑΛΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΤΖΑΝΕΤΟΥ

3.ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Ο.Α.Ε.Δ. (ΠΑΣΚΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΑΕΔ

 1. ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 3. ΒΕΤΤΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 4. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 5. ΛΑΜΨΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 6. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 7. ΤΑΣΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 8. ΦΑΚΙΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

4.«ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΟΑΕΔ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΑΕΔ

 1. ΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

 2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 3. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 4. ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

 5. ΔΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 6. ΚΙΑΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 7. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΣΠΥΡΟΥ

 9. ΠΕΡΡΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

10.ΣΠΥΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11.ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12.ΤΑΡΛΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13.ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.«ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ  ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΑΕΔ

 

  1. ΑΝΑΓΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΒΑΛΒΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ  
  5. ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ –ΝΙΚΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  7. ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΛΑΤΣΗ ΧΑΙΔΩ (ΧΑΙΝΤΙ) του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
  9. ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
  10. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ  του ΜΙΧΑΗΛ
  11. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του  ΘΕΟΦΑΝΗ
  12. ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ
  13. ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  14. ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

Καλούμε όλους τους συναδέλφους να λάβουν μέρος στις αρχαιρεσίες που θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 1-2-2013 στην αίθουσα εκδηλώσεων στο κτίριο της Διοίκησης του Ο.Α.Ε.Δ. (Εθνικής Αντίστασης 8 – Τράχωνες) και από ώρα 8:00 π.μ. μέχρι 18:00 μ.μ.

–         Δικαίωμα του εκλέγειν, σύμφωνα με το καταστατικό,   έχουν άπαντα τα οικονομικά τακτοποιημένα μέλη που έχουν συμπληρώσει εξάμηνο από την εγγραφή τους στο Σύλλογο και του εκλέγεσθαι, όσοι έχουν καταστεί μέλη ένα έτος τουλάχιστον, προ των αρχαιρεσιών» .

–         Για να μπορέσει να ψηφίσει κάθε μέλος πρέπει να έχει μαζί του: α) Το βιβλιάριο υγείας και β) την αστυνομική του ταυτότητα ή άλλο δημόσιο έγγραφο, που να αποδεικνύει τα στοιχεία του ψηφοφόρου.

–         Κάθε ψηφοφόρος μπορεί να βάλει μέχρι 11 σταυρούς για το Διοικητικό Συμβούλιο της Π.Ε.Υ., μέχρι 3 σταυρούς για την Εξελεγκτική Επιτροπή και απεριόριστο αριθμό σταυρών για αντιπροσώπους στην Ομοσπονδία.

–         Τέλος οι ψηφοφόροι να χρησιμοποιούν για σταυρό προτίμησης του υποψηφίου στυλό χρώματος μπλε ή μαύρο.

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Βούλγαρη Αντωνία

Γαλιώνη Χρυσούλα

Θεολόγος Βλάσης

Θεοτόκογλου  Γαβριήλ

Καγιόγλου Σοφία

Ρίζος Κωνσταντίνος

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *